fbpx

Výroba nábytku na míru

Výroba nábytku na míru

Chcete mít unikátní stylový nábytek, který se drží nejmodernějších trendů?  Máte atypickou místnost nebo málo prostoru, který chcete maximálně využít? Už nemusíte obcházet prodejny s nábytkem, stačí se nám nezávazně ozvat a my vaše sny realizujeme. Vyrobíme vám nábytek na zakázku přesně podle vašich představ a možností.

Zajistíme vám nábytek na míru včetně montáže. Po konzultaci připravíme návrh dle vašich požadavků. Vždy vám nabídneme rady v oblasti nejnovějších trendů a designů. Při výrobě používáme nejkvalitnější materiály a nejnovější technologie. Dbáme na dodanou kvalitu materiálu a výrobku. Zrealizujeme výrobu a montáž veškerého nábytku a jiných truhlářských výrobků do exteriéru a interiéru. Domluvíme se na termínu montáže tak, aby vám to co nejvíce vyhovovalo. Je pro nás důležité, abyste s výsledkem byli spokojeni, proto spolupracujeme s architekty, designery a řemeslníky s mnohaletými zkušenostmi. Neváhejte se nám nezávazně ozvat.

Nábytek na míru - Stavby Kauer
Kuchyně a kuchyňské linky na míru - Stavby Kauer

Kuchyně a kuchyňské linky na míru

Potřebujete vyrobit kuchyň s kuchyňskou linkou na míru? Nechcete se přizpůsobovat běžným kuchyňským studiím? Chcete váš prostor pro kuchyň maximálně využít? Máte vlastní představy a přání? Napište nám a my vaše sny zrealizujeme.

Kuchyň je nejdůležitějším místem vašeho domova. Každá kuchařka či kuchař chce mít kuchyň, ve které se bude cítit dobře. Každý, kdo se v kuchyni pohybuje sní o tom, aby byl veškerý prostor maximálně využit a prakticky vyřešen. Naši specialisté jsou si vědomi toho, jak to v domácnostech, ale i ve velkých kuchyních chodí. Proto se snažíme, aby kuchyň byla maximálně funkční a zároveň splňovala všechny vaše představy. Již během konzultace vám poradíme, jaké jsou nejnovější trendy a designy. Dále pak odstraníme nedostatky, které by mohly vaření znepříjemňovat. Následně zpracujeme návrh, jenž budeme společně konzultovat. Během samotné výroby kuchyně dbáme na nejvyšší kvalitu materiálu a jednotlivých součástí kuchyně. Dohlídneme na samotnou montáž, abyste byli maximálně spokojeni. Samozřejmostí je zapojení spotřebičů, které klientům vždy doporučujeme s ohledem na vysokou kvalitu a životnost spotřebiče. Kontaktujte nás a domluvíme se společně na nezávazné konzultaci.

Schodiště na míru

Potřebujete vyrobit schodiště ze dřeva? Nezávazně se nám ozvěte.

Postaráme se o výrobu i montáž vašeho schodiště. Po konzultaci připravíme návrh vašeho nového schodiště. Jakmile budete 100 % spokojeni, začneme s výrobou schodiště. Dbáme na dodanou kvalitu materiálu. Se samotnou montáží se vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc, aby vám termín vyhovoval. Spokojenost zákazníka je pro nás vždy na prvním místě. Kontaktujte nás a domluvíme se společně na nezávazné konzultaci.

Schodiště na míru - Stavby Kauer

Vyrobíme pro vás na míru cokoliv

Soubory cookies nám pomáhají řídit obsah stránky a reklamy tak, aby vyhovovaly vašim představám. Více informací o cookies