fbpx

Dokončení interiéru

Dokončení interiéru

Máte hotovou hrubou stavbu, ale nemáte nikoho na její dokončení? Hledáte někoho, kdo vám pomůže s dokončením rekonstrukce? Nebo nejste spokojeni s firmou, která aktuálně realizuje váš projekt? Obraťte se na nás. Kromě našich běžných služeb, nabízíme kompletní finalizaci vašeho projektu. Postaráme se o pokládku podlah, obklady, zednické práce či vymalování pokojů. Naše stavební firma zajistí kompletní dokončení vaší nemovitosti. Spolupracujeme s kvalitními dodavateli služeb a materiálů. Kontaktujte nás a společně najdeme cestu, jak vaši nemovitost dokončit v co nejkratším čase za rozumné peníze.
Dokončení interiéru - Stavby Kauer
Pokládka podlah a koberců - Stavby Kauer

Pokládka podlah a koberců

Nabízíme pokládky podlah různých typů a rozměrů. Pokud chcete položit koberec, vinyl nebo plovoucí podlahu, obraťte se na nás a my vám rádi pomůžeme. Zajistíme pro vás kvalitní podlahy včetně dodávky od našich dodavatelů. Společně vybereme kvalitní podlahy za rozumnou cenu. Dbáme na to, aby podlahy nebo koberce byly položeny co nejkvalitněji, tím zajistíme jejich dlouhou životnost. Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.

Montáž obkladů a pokládka dlažby

Nabízíme pokládku i montáž obkladů a dlažby. Pracujeme se všemi druhy materiálů. Není nám cizí standardní, velkoformátový ani slinutý obklad. Zvládneme i mozaiky, které mohou místnosti zatraktivnit. Kvalitní pokládka či montáž je základem pro její dlouhou životnost. Zajistíme pro vás kvalitní materiály, které také prodlouží životnost obkladu nebo dlažby. Obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.
Montáž obkladů a pokládka dlažby - Stavby Kauer
Malování místností - Stavby Kauer

Malování místností

Už vám stačí jen vymalovat? Perfektní, rádi vám pomůžeme. Obraťte se na nás. Máme mnohaleté zkušenosti s výmalbou pokojů a velkých místností. Poradíme vám s výběrem kvalitních barev a pokoje vymalujeme přesně podle vašich představ. Linky u stropu nebo různé vzory pro nás nejsou žádný problém. Obraťte se na profesionální malíře.

Zednické práce

Potřebujete něco zazdít, opravit nebo natáhnout stěnu? V oblasti zednictví nabízíme všechny možné služby. Už nemusíte hledat zedníka. Na nás je spoleh. Rádi vám pomůžeme s novou stavbou i rekonstrukcí. Dbáme na kvalitně odvedenou práci, a nabízíme její dlouhou životnost. Obraťte se na nás a my vám rádi pomůžeme.
Zednické práce - Stavby Kauer

Soubory cookies nám pomáhají řídit obsah stránky a reklamy tak, aby vyhovovaly vašim představám. Více informací o cookies